Kariéra

Technik správy nemovitostí

V tuto chvíli hledáme do našeho týmu nového kolegu na pozici technika správy nemovitosti, který bude denně zastupovat naší spol. na svěřeném objektu.

Pracovní náplň:

  • Pravidelná kontrola a údržba technologií budovy (VZT, topení, elektro, aj.)
  • Koordinace a kontrola firem třetích stran provádějících práce na objektu
  • Spolupráce s firemním kolegou při plnění úkolů (zajišťování revizí, servis TZB, aj.)
  • Doprovod firem provádějících revize na objektu
  • Drobné údržbářské práce

Požadujeme:

  • ukončené vzdělání elektrotechnického zaměření (výuční list nebo maturitní vysvědčení)
  • vyhláška 50/1978, §6 výhodou
  • manuální zručnost
  • řidičský průkaz skupiny B
  • spolehlivost, samostatnost a rozhodnost
  • dobré komunikační schopnosti
  • zdravý selský rozum

Místo výkonu zaměstnání:

  • Černokostelecká 1621, 251 01  Říčany

Nabízíme:

  • variabilní pracovní prostředí a podílení se na plnění různorodých činností
  • podporu nadřízeného a dalšího kolegy, se kterým budete tvořit tým
  • přátelské prostředí a osobní přístup
  • možnost rozšířit si své znalosti formou školení a kurzů

Nástup:

  • Dle dohody

Zájemci psát na j.reznikova@fm-service.cz

Staň se součástí našeho týmu

Na zaměstnaneckou kulturu klademe v naší společnosti vysoké nároky. Nabízíme přátelské prostředí a osobní přístup. Ke každému zaměstnanci přistupujeme individuálně a snažíme se rozvíjet jeho potenciál.

Pokud zde aktuálně nenabízíme přímo Vaši pozici a myslíte si, že byste byli pro náš tým přínosem, zašlete váš životopis a motivační dopis na adresu j.reznikova@fm-service.cz.

Inovace

Neustále sledujeme trendy a inovace v oboru, přizpůsobujeme se změnám

Osobní přístup

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně s ohledem na jeho přání a požadavky

Integrita

Zajišťujeme transparentnost, profesionalitu a odpovědnost

Důvěra

Našim posláním je být důvěryhodným partnerem našich zákazníků

Scroll to Top