O Společnosti


Facility Management Service s.r.o je zavedená společnost poskytující komplexní a ucelenou správu nemovitostí na vysoké úrovni.


Řešíme veškeré drobné opravy budov, vytápění, vzduchotechniku, údržbářské práce a zajištění potřebných revizí dle zákonných norem a předepsaných standardů. Často rozšiřujeme naši podporu ještě více, na základě individuálních požadavků našich zákazníků.

Naše společnost se zaměřuje především na kvalitu prováděných prací a příslušnou odbornost. Vždy se snažíme najít řešení, které je optimální pro provoz s ohledem na vynaložené náklady, které se snažíme zákazníkovi tímto snižovat.

V popředí našeho podnikání je spokojenost zákazníka. Vždy nabízíme výjimečný zákaznický servis přizpůsobený potřebám našich klientů. Snažíme se o neustálé zlepšování a zdokonalujeme dovednosti a techniky řízení našich zaměstnanců, které povzbuzujeme, aby soudržně pracovali na zlepšení svých dovedností v tomto oboru.

Náš tým odborníků má prověřené zkušenosti v oblasti Facility managementu. Pracujeme jako tým, protože věříme, že touto cestou dosáhneme více.

Naším posláním je být důvěryhodným partnerem našich zákazníků a poskytovat komplexní řešení na podporu podnikání, aby se naši zákazníci mohli soustředit na svou hlavní činnost.

Fakta


Čísla, která mluví za vše

170 500 m2

Technická správa

87 500 m2

Úklid

23 800 m2

Údržba zeleně


Naše služby jsou zaměřené pro

Průmyslové areály

Výrobní haly

Administrativní budovy

Sklady

Logistické areály

Retail parky

Reference

Scroll to Top